Zdrowie: choroby, objawy, leczenie, domowe sposoby

olej lniany

Olej lniany – właściwości i zastosowanie w kosmetyce

Dowiedz się, jak w codziennej pielęgnacji stosować olej lniany – właściwości tego produktu z pewnością pozytywnie cię zaskoczą.
okolice bikini

Infekcja intymna: skąd się bierze i jak ją leczyć?

Warto kontrolować swoje zdrowie intymne regularnie, ponieważ zaniedbana infekcja może doprowadzić do poważniejszych problemów. Sprawdź!
zakola u kobiet

Zakola u kobiet – przyczyny i leczenie problemu

Zakola i łysienie na czubku głowy to wbrew pozorom nie tylko „męski” problem. Na nadmierną utratę włosów uskarża się wiele pań i młodych dziewcząt. Zakola u kobiet mogą być spowodowane wieloma czynnikami – aby zminimalizować kłopot trzeba należy jak najprędzej ustalić, czy łysienie jest spowodowane zaniedbaniami pielęgnacyjnymi, czy może złym stanem zdrowia.
kobieta w ciąży

Jak poprawić wygląd brzucha po ciąży?

Poród już dawno za tobą, jednak twojemu brzuchowi daleko do ideału? Zastanawiasz się, kiedy stanie się płaski i jędrny? Wiedz, że będziesz musiała mu w tym odrobinę pomóc. Poznaj sprawdzone sposoby na to, jak poprawić wygląd brzucha po ciąży.
Zakładanie soczewki kontaktowej

Jak dobrać soczewki? Rodzaje soczewek

Często podróżujesz i nie masz problemów z nawracającym zapaleniem spojówek? Spróbuj soczewek miesięcznych, trzymiesięcznych lub nawet rocznych. Soczewki jednorazowe, czyli jednodniowe polecane są osobom, które mają wrażliwe oczy lub są bardzo aktywne fizycznie. Wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo, że taką soczewkę po prostu zgubią. Chcesz wiedzieć czym kierować się przy wyborze soczewek? Które soczewki są najlepsze? Czy soczewki jednodniowe należy wyrzucić po jednym dniu noszenia? Przeczytaj.
Grejpfrut, a leki. Czy sok z grejpfruta może zabić?

Grejpfrut, a leki. Lista leków, które mogą zaszkodzić w połączeniu z owocem

Sięgasz po ukochane cytrusy i myślisz – samo zdrowie. Tymczasem okazuje się, że łącząc niektóre owoce z lekami możemy sobie poważnie zaszkodzić. Świadomość na t...
Maska antysmogowa

Maska antysmogowa do biegania – jaką wybrać?

Do zgubnego wpływu smogu na ludzkie zdrowie nikogo chyba nie trzeba już przekonywać. Coraz więcej osób w okresie grzewczym poszukuje sposobu na to, by ochronić się przed zanieczyszczonym powietrzem. Jedną z popularniejszych metod pozostaje maska antysmogowa, po którą chętnie sięgają również sportowcy. Sprawdziliśmy, czym powinna cechować się najlepsza maska antysmogowa do biegania. Chcesz kupić własną? Zajrzyj do naszego poradnika!
suplementy

Najlepszy probiotyk, prebiotyk i synbiotyk. Co brać, a czego unikać?

Sprawdź, czym się różni probiotyk od prebiotyku oraz dlaczego warto wybrać probiotyk lek zamiast probiotyku suplementu. Przeczytaj.
trening kobiet

Jak poprawić krążenie? Sposoby na lepsze krążenie

Drętwieją ci ręce i nogi lub masz „pajączki” na udach i łydkach? Sprawdź, co na krążenie jest najlepsze i jak dbać o krążenie domowymi sposobami. Przeczytaj.
uśmiechająca się kobieta

Domowe sposoby na ból zęba – co na ból zęba?

Sprawdź, co na ból zęba jest najlepsze, jakie domowe sposoby na ból zęba stosować i jakie leki bez recepty na ból zęba aplikować. Przeczytaj.
maseczka ochronna na twarz

Jakie maseczki na twarz wybrać? Rodzaje maseczek ochronnych na twarz

Zobacz, jakie są rodzaje maseczek ochronnych i gdzie je kupić.
test na koronawirusa

Nowy test na koronawirusa w domu

Test na koronawirusa w domu jest łatwy i szybki do przeprowadzenia oraz można go wykonać samodzielnie.
opatrywanie nadgarstka

Co na stłuczenia? Maść, żel i domowe sposoby na stłuczenia

Poznaj najlepsze żele na stłuczenia, maści i plastry, które nie tylko uwolnią cię od bólu, ale też przyspieszą regenerację tkanek. Przeczytaj.
koncentrator tlenu

Koncentrator tlenu – jaki wybrać?

Koncentrator tlenu dostarcza pacjentowi powietrza ze zwiększoną zawartością tlenu. Sprawdź, czym kierować się podczas zakupu i jaki koncentrator tlenu wybrać.
aplikacja soczewki

Toryczne soczewki – astygmatyzm pod kontrolą

Masz astygmatyzm i myślisz, że soczewki kontaktowe nie są dla ciebie? Dowiedz się, jak działają toryczne soczewki i ciesz się wygodą bez okularów!
ciąża a koronawirus

Koronawirus a ciąża – jak się chronić przed wirusem w ciąży?

Koronawirus, a dokładnie SARS-CoV-2 to patogen wywołujący chorobę COVID-19, która jest obecnie na językach ludzi na całym świecie. Choroba jest szczególnie niebezpieczna dla osób starszych, którzy mają niedobory odporności i wszystkich innych, których układ immunologiczny nie pracuje prawidłowo. Co z kobietami w ciąży? Czy wirus jest niebezpieczny dla płodu? Sprawdź, co chroni przed zarażeniem się koronawirusem.
infekcja

Jak długo można zarażać infekcją?

Niewielu Polaków może powiedzieć, że przez cały rok choćby jeden raz nie zaraziło się i nie przeszło np. przeziębienia. Bez względu na to, jaki prowadzimy styl życia, ponad 90 proc. dorosłych przeziębia się co najmniej jeden raz do roku. Jak to się dzieje? W jaki sposób dochodzi do zarażenia? Jak długo zarażamy po tym, jak sami nabawimy się infekcji?
zapalenie ucha

Zapalenie ucha – przyczyny, objawy, leczenie i zapobieganie

Sprawdź, jakie są objawy zapalenia ucha, jak leczyć zapalenie ucha i jak mu zapobiegać. Dowiedz się więcej.

Najpopularniejsze suplementy: