Data modyfikacji:

Dieta pudełkowa dla pary – czy to dobre rozwiązanie?

Żyjemy w coraz szybszym tempie. Brak czasu doskwiera nam praktycznie na każdym kroku. Wczesnym rankiem wychodzimy do pracy i wracamy gdy powoli zaczyna zapadać zmrok. Zanim uporamy się z codziennymi zadaniami przychodzi pora na sen. Przez to zapominamy o racjonalnym odżywianiu, które pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie, a także sylwetkę. Czy jest z tego wyjście?

dieta pudełkowa dla dwojga

Fit catering – dla kogo?

Fit catering powstał po to, by pomagać wszystkim zabieganym, jak i tym, którym daleko do mistrzów sztuki kulinarnych. To bardzo ważne, by zdawać sobie sprawę z tego, że catering dietetyczny nie jest tylko dla tych którzy nie mają czasu. Jest on również dla tych, którzy nie potrafią sobie samodzielnie zbilansować posiłków, jak i dla tych, którzy intensywnie trenują i chcą osiągnąć upragnioną sylwetkę.

Jednak to jeszcze nie wszystko. Tak naprawdę to z takiej formy żywienia mogą skorzystać wszyscy, którzy maja na to ochotę. Niezależnie od tego jakiej są płci i ile mają lat. Nie ważne też z jakiego powodu decydują się na taki krok. Najważniejsze jest to, że taka forma wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie i realizację wyznaczonych celów.
dieta pudełkowa dla par

Dieta z dostawą do domu – czyli?

Wiemy już dla kogo dieta pudełkowa będzie dobrym rozwiązaniem. Teraz kilka słów o tym jak wygląda korzystanie z tego typu rozwiązania. Na samym początku należy podjąć decyzje odnośnie tego kto będzie dostawcą naszego cateringu dietetycznego. Można tutaj skorzystać z polecenia znajomych, a także z informacji dostępnych w internecie. Wiele osób decyduje się na zamówienie dostaw od znanej, popularnej marki. Dzięki temu zyskuje większą gwarancję co do jakości i rzetelności w realizacji zlecenia. Po wybraniu firmy należy zdecydować się na konkretny rodzaj diety. Menu oczywiście będzie się zmieniało, jednak ogólne założenia diety pozostaną te same. Mowa tu np. o wyborze diety bezmięsnej lub takiej, która eliminuje ryby.

Wybiera się także łączną sumę kalorii, która ma być dziennie dostarczona do organizmu. Tej ostatniej decyzji nie powinno się jednak podejmować samodzielnie. Najlepiej jest skonsultować się z dietetykiem lub trenerem personalnym i to z nimi omówić najlepsze dla siebie rozwiązanie. Można także skorzystać z dostępnych na stronach producentów - takich jak https://bedietcatering.pl/ - kalkulatorów. Po wpisaniu swojej wagi, wzrostu, wieku, płci i rodzaju aktywności fizycznej ukaże się liczba kalorii, którą powinno się dziennie przyjmować. Następne kroki są już bardzo proste, ponieważ wybiera się okres przez który dostawy mają pojawiać się w wyznaczonym miejscu, a także dokonuje się zapłaty.
dieta pudełkowa dla par

Dieta pudełkowa  dla pary – cyz to dobry pomysł?

Zazwyczaj myśląc o diecie pudełkowej myśli się o singlach, którzy gotują sami dla siebie. Prawda jest jednak taka, że taki catering jest także doskonałym rozwiązaniem dla par. Dzięki niemu każda osoba może dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią ilość kalorii i wartości odżywczych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by każda ze stron wybrała swoją dietę indywidualnie. Nie trzeba na siłę jeść tego samego co partner. Nie trzeba również w domu gotować dwóch posiłków, kiedy ten czas można by przeznaczyć na zupełnie inną aktywność.

Tekst: materiał partnera