Data modyfikacji:

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego, dzięki któremu wykonasz go w domu

Zmagasz się z widocznymi przebarwieniami? Szukasz sposobu na wsparcie leczenia trądziku? A może chcesz po prostu dokładnie oczyścić twarz? Z pomocą przychodzi peeling kawitacyjny, który możesz wykonać w domu. Wystarczy, że zainwestujesz w odpowiednie urządzenie. Które z nich wybrać i jak samodzielnie wykonać peeling kawitacyjny? Podpowiadamy!
urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Polecane urządzenia do peelingu kawitacyjnego

Chcesz wykonać peeling kawitacyjny w domu? W takim razie niezbędny jest zakup profesjonalnego urządzenia, które ułatwi oczyszczenie skóry i sprawi, że efekty będą widoczne gołym okiem. Oto najpopularniejsze modele na Ceneo.pl!


BEAUTY LIMITED A03 (9B62-537FD)

To najchętniej wybierane urządzenie do peelingu kawitacyjnego na Ceneo.pl. Model 3w1 jest bezprzewodowy oraz z powodzeniem sprawdzi się także w trakcie zabiegu EMS i sonoforezy. Sprzęt wykonuje drania mechaniczne o częstości wynoszącej aż 28 tysięcy na sekundę, jednocześnie usuwając ze skóry zanieczyszczenia, regenerując ją i poprawiając strukturę blizn. W zestawie otrzymujesz urządzenie do peelingu kawitacyjnego, ładowarkę i instrukcję w języku polskim.

BEAUTY LIMITED A02

Służy zarówno do wykonania peelingu kawitacyjnego w domu, jak i sonoforezy. Urządzenie, podobnie jak jego poprzednik, przekształca drgania elektryczne w mechaniczne, osiągając częstotliwość do 28 tysięcy impulsów na sekundę. W trakcie zabiegu pory są uwalniane od nadmiaru bakterii i łoju, zostaje wzmocniona produkcja kolagenu i elastyny oraz są łagodzone zmiany trądzikowe. Model ma dwa tryby pracy – pulsacyjny i ciągły.

BEAUTY SYSTEM PRZENOŚNY BN-202

To czterofunkcyjne urządzenie, które z powodzeniem zastąpi regularne wizyty u kosmetyczki. Model z wyświetlaczem LCD i 6-stopniowym poziomem regulacji pracy ma działanie peelingujące, oczyszczające oraz liftingujące. Dodatkowo pozwala na wykonanie zabiegu ultradźwiękami. W kompaktowej i niezwykle lekkiej konstrukcji zamknięto funkcjonalność i doskonałe parametry techniczne.


Przeczytaj także: Peeling kawitacyjny w domu - jak często go wykonywać i jakie daje efekty?

BRADERS EMS

To urządzenie do peelingu kawitacyjnego, EMS, jonizacji dodatniej oraz sonoforezy w różnych konfiguracjach. Sprzęt pozwala na oczyszczenie naskórka i usunięcie zanieczyszczeń chemicznych, dogłębne wprowadzenie kosmetyków poprzez zastosowanie ultradźwięków oraz przeprowadzenie terapii przeciwzmarszczkowej. Model Braders EMS ma dwa tryby pracy, a częstotliwość drgań wynosi 28 tysięcy impulsów na sekundę.

YASUMI CAVITATION PEEL & CLEAN YUD-020 

Z powodzeniem sprawdzi się w trakcie wykonywania peelingu kawitacyjnego w domu. Urządzenie ultradźwiękowe nie tylko usuwa martwy naskórek, ale także liftinguje i masuje skórę, jednocześnie umożliwiając preparatom wniknięcie do głębokich warstw cery. Wraz z modelem otrzymujesz przewód USB służący do ładowania oraz gumowe nakładki na szpatułkę.

COSNET MINI DIGITAL SKIN SCRUBBER

To urządzenie, dzięki któremu w bezbolesny sposób wykonasz peeling kawitacyjny w zaciszu własnego domu. Częstotliwość wynosząca 28 tysięcy impulsów na sekundę, ciągły i pulsacyjny tryb pracy oraz certyfikat CE sprawiają, że sprzęt sprawdzi się znakomicie w rękach i amatorek, i profesjonalistek. COSNET MINI jest wielofunkcyjne, a tym samym służy również do masażu, liftingu czy spłycania zmarszczek. Z pomocą urządzenia wykonasz peeling kawitacyjny, sonoforezę i zabieg ultradźwiękami.

Peeling kawitacyjny – a co to takiego?

Peeling kawitacyjny, jak każdy zabieg tego typu, działa oczyszczająco poprzez delikatne złuszczenie skóry i usunięcie nagromadzonego na jej powierzchni martwego naskórka. Podczas zabiegu wykorzystuje się zjawisko kawitacji – stąd właśnie jego nazwa. Najkrócej mówiąc, w trakcie peelingu mamy do czynienia ze zmniejszaniem ciśnienia, co z kolei powoduje szybkie przechodzenie mikropęcherzyków z fazy ciekłej w gazową.

Peeling kawitacyjny w domu – zalety

Jedną z największych zalet wykonywania peelingu kawitacyjnego w domu jest, oczywiście, oszczędność czasu i pieniędzy. Wystarczy, że kupisz urządzenie raz i nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów. Nie bez znaczenia jest również fakt, że przeprowadzenie zabiegu może odbywać się wtedy, kiedy chcesz i masz na to czas. Nie musisz dostosowywać planu swojego dnia do grafiku kosmetyczki.

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego są bezpieczne, działają całkowicie bezboleśnie i nie mają negatywnego wpływu na cerę. Co istotne, mogą z nich korzystać właścicielki każdego rodzaju skóry, nie martwiąc się o efekty uboczne, które po prostu nie występują, o ile zabieg jest przeprowadzony zgodnie z instrukcjami.

Jak wykonać peeling kawitacyjny w domu krok po kroku?

Peeling kawitacyjny w domu rozpocznij od sprawdzenia, czy posiadane urządzenie jest naładowane i gotowe do pracy. Miej również pod ręką takie kosmetyki, jak tonik bezalkoholowy i wodę oraz waciki. Pamiętaj, że przed przystąpieniem do zabiegu niezbędne jest dokładne usunięcie makijażu ze skóry i zdjęcie metalowych ozdób.

Zwilż delikatnie cerę i przyłóż urządzenie do peelingu kawitacyjnego do twarzy pod kątem 45 stopni. Delikatnie poruszaj głowicą po skórze, pamiętając, aby unikać okolic ust i oczu. Na bieżąco sprawdzaj, czy woda lub inny kosmetyk nie wyparował – jeśli tak się stanie, aplikuj go ponownie.

Pamiętaj, że urządzenie do peelingu kawitacyjnego musi nieustannie się poruszać, a jego szpatułka powinna być czyszczana na bieżąco. Zabieg trwa około 15 minut.

Jakich efektów spodziewać się po peelingu kawitacyjnym w domu?

Decydując się na wykonanie peelingu kawitacyjnego w domu przy pomocy jednego z polecanych urządzeń, możesz spodziewać się stopniowego usuwania przebarwień oraz martwych komórek i zanieczyszczeń ze skóry. Dodatkowo zabieg oczyszcza pory z nadmiaru bakterii czy sebum, działa regenerująco, a także głęboko nawilża. Do tego przyspiesza mikrokrążenie, poprawia strukturę blizn oraz zapewnia efekt widocznie odmłodzonej i odświeżonej cery.