Data modyfikacji:

Aktywna bez okularów i soczewek! Jak działa metoda Lentivu?

Autor: Paulina

Dbasz o siebie – żyjesz aktywnie, zdrowo się odżywiasz. To twój styl i dobrze się z tym czujesz. Jest jednak jedno „ale” – wada wzroku i ograniczenia, z którymi masz do czynienia niemal na każdym kroku. Na szczęście istnieje sposób, by odzyskać ostre widzenie szybko i bezpiecznie...

To innowacyjna metoda mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentivu! Dzięki niej już następnego dnia po zabiegu możesz wrócić do swoich zwykłych aktywności i w pełni korzystać z życia, bez okularów czy soczewek.

Okularom i soczewkom mówimy NIE

Okulary przeszkadzają. Trzeba je ciągle poprawiać, ograniczają swobodę ruchów, do tego mokną na deszczu i parują. Soczewki, choć zdecydowanie wygodniejsze, też mają wady. Gdy nosisz je przez cały dzień, często masz przykre uczucie swędzenia i pieczenia, określane jako „zespół suchego oka”. W opinii lekarzy okulistów regularne i długie używanie szkieł kontaktowych może powodować przykre infekcje, a nawet poważne stany zapalne oczu.

Na pewno wiele razy myślałaś o korekcji wzroku, ale nie chciałaś zwalniać tempa i rezygnować z codziennych aktywności, ćwiczeń czy treningów. Do tej pory trzeba było liczyć się nawet z 3-tygodniowym okresem rekonwalescencji po zabiegu. W tym czasie nie można uprawiać sportu, podróżować, pracować przy komputerze, prowadzić samochodu oraz wykonywać makijażu oczu. Nowa metoda korekcji wzroku Lentivu nie ma tych ograniczeń!

Lentivu – bez wady wzroku i bez ograniczeń

Lentivu to innowacyjna metoda mikrosoczewkowej korekcji wzroku, dzięki której można bezpiecznie i szybko pozbyć się wady. Przywraca ona ostrość widzenia w jednym oku w ok. 20 sekund, a pobyt w sali operacyjnej trwa około pół godziny.

To obecnie najmniej inwazyjny zabieg, a przy tym całkowicie bezbolesny. Dla aktywnych okularników ważne jest, że już następnego dnia bez przeszkód można wrócić do zwykłych aktywności, takich jak codzienne treningi, sportowe pasje, hobby, czy praca.

Zabieg Lentivu jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Okres rekonwalescencji trwa zaledwie 1 dzień!

Przy zabiegach korekcji wzroku pacjenci zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo i komfort. W przypadku metody Lentivu zapewniają je: wysokiej klasy specjaliści – lekarze okuliści z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesna technologia z wykorzystaniem urządzenia najnowszej generacji Visumax oraz rzetelne badania specjalistyczne przeprowadzane przed zabiegiem.

Na świecie wykonano już ponad 250 tys. podobnych zabiegów. W Polsce kliniki okulistyczne Optegra z powodzeniem przeprowadziły już kilkaset zabiegów Lentivu. Liczba zadowolonych pacjentów, którzy w ten sposób pozbyli się wady wzroku i odzyskali ostre widzenie, stale rośnie.

Kto może skorzystać z mikrosoczewkowej korekcji wzroku

Jeśli masz dość ograniczeń związanych z wadą wzroku, a jednocześnie nie możesz sobie pozwolić na przerwę w codziennych aktywnościach czy zwolnienie, mikrosoczewkowa korekcja wzroku Lentivu będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Zabieg Lentivu można przeprowadzić u większości pacjentów z krótkowzrocznością (noszących tzw. okulary minusowe do -10,0 D) i z astygmatyzmem (noszących tzw. okulary cylindryczne do 5,0 D). Żeby dowiedzieć się, czy ta metoda dla ciebie, umów się na wizytę kwalifikacyjną w jednej z klinik okulistycznych Optegra: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy w Szczecinie.

Jeśli nie zakwalifikujesz się do żadnego zabiegu, klinika zwróci Ci koszt wizyty.

Więcej informacji: www.optegra.com.pl/Lentivu

Grejpfrut, a leki. Czy sok z grejpfruta może zabić?

Grejpfrut, a leki. Lista leków, które mogą zaszkodzić w połączeniu z owocem

2020-11-23
Sięgasz po ukochane cytrusy i myślisz – samo zdrowie. Tymczasem okazuje się, że łącząc niektóre owoce z lekami możemy sobie poważnie zaszkodzić. Świadomość na t...
Taśmy do ćwiczeń

Taśmy do ćwiczeń. Trening w domu z gumowymi taśmami

2020-03-16
Taśma do ćwiczeń to prosty i tani gadżet, dzięki któremu wykonasz pełnowartościowy trening w domowym zaciszu. Są cenione przede wszystkim jako wsparcie w treningu pleców, jednak to nie jedyny sposób na ich wykorzystanie. Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać dzięki ćwiczeniom z taśmą!
Produkty z niskim indeksem glikemicznym

Dieta o niskim indeksie glikemicznym. Jak ułożyć jadłospis na tydzień? Jakie produkty i zasady?

2020-02-21
Indeks glikemiczny (IG) jest parametrem, który pozwala na klasyfikowanie produktów spożywczych pod względem ich wpływu na podniesienie poziomu glukozy we krwi. Kontrola indeksu glikemicznego spożywanych posiłków jest szczególnie ważna dla cukrzyków, jednak coraz częściej zaleca się ją i zdrowym osobom, które chcą cieszyć się smukłą linią i zapobiegać wielu chorobom. Jak powinna wyglądać dieta o niskim indeksie glikemicznym? Sprawdź listę „dozwolonych” oraz „zakazanych” produktów.
Sportowe walentynki - 7 pomysłów na to, jak je spędzić

Sportowe walentynki - 7 pomysłów na to, jak je spędzić

2020-01-20
Niebawem Dzień Zakochanych, a ty nadal nie wiesz, jaką niespodziankę sprawić swojej drugiej połowie? Walentynki nie muszą oznaczać sztampowych róż, bombonierek ...
5 sposobów na kaca (naturalnych i skutecznych!)

Domowe sposoby na kaca. Skuteczne "kliny" na zatrucie alkoholowe

2019-12-28
Za pasem sylwester, a to oznacza, że niejednemu z nas zapewne zdarzy się przeholować. Sprawdźcie 5 sprawdzonych sposobów na kaca.
żeń-szeń właściwości

Żeń-szeń. Właściwości i przeciwwskazania

2019-09-09
Poprawia pamięć, łagodzi stres, a do tego może być stosowany jako naturalny lek na obniżone libido… Mowa oczywiście o żeń-szeniu, którego cenne właściwości doceniono już tysiące lat temu. W ostatniej dekadzie ta azjatycka roślina zdobyła ogromną popularność w Polsce. Sprawdź, czym jest żeń-szeń, jakie są przeciwwskazania do jego przyjmowania i jak działa.