Data modyfikacji:

Gorące trendy makijażowe. Jesień 2021

Panie i panowie, to już oficjalne! Nareszcie możemy znów cieszyć się i bawić makijażem! Po roku spędzonym w domu i lecie zbyt gorącym na cokolwiek więcej niż krem z filtrem przeciwsłonecznym, miłośnicy makijażu odkurzają pędzle, czyszczą narzędzia i przygotowują się na jesień prawdziwej zabawy. Przed Wami najgorętsze trendy tego sezonu, które królować będą podczas naszych spacerów wśród kolorowych, jesiennych liści i popijania kultowej już dyniowej latte.

makijaż jesienny

Odważny Eyeliner

Ten trend ewoluował szczególnie, kiedy nieodłącznym elementem naszej garderoby stały się maseczki na twarz. Czym więc przyciągnąć uwagę, jeżeli nie wyrazistą, zdecydowaną, kolorową kreską na oku? Im bardziej krzykliwe i geometryczne będą wzory na naszych powiekach, tym lepiej. Dzięki wodoodpornemu, czarnemu eyelinerowi od Catrice stworzysz wyrazistą, czarną kreskę, której nie oprze się żadne spojrzenie! Isadora kusi natomiast kolekcją kolorowych, błyszczących eyelinerów, które sprawią, że każdy look, który stworzysz, będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Nie bój się kolorów

Skoro już rozmawiamy o oczach, to kolejnym trendem, którego nie wolno tej jesieni przegapić, są kolorowe plamy na powiekach. Zapomnij o blendowaniu, delikatnych przejściach i rozmyciach. Pomyśl o fioletach, różach, żółciach i neonach. Im jaśniej, tym lepiej! Im wyraźniejsza linia, tym modniej. W stworzeniu odpowiednich makijaży pomogą Ci Anastasia Beverly Hills i jej paletka Soft Glam oraz Physicians Formula z paletką Bouquet Rosé, pełną najmodniejszych teraz róży!

paletka cieni

Różowo mi!

Subtelny róż jest koniecznością przez cały rok, ale modny w tym sezonie róż inspirowany jest rumieńcem, który pojawia się, gdy w powietrzu jest chłód. Spraw, by Twoje policzki błyszczały, dodając odrobinę rumieńca i rozświetlacza wzdłuż kości policzkowych, aż do skroni. Paleta od Physicians Formula może okazać się tu absolutnie niezastąpiona, podobnie jak odważna kolekcja róży od Isadora.

Zadbaj o to, aby tej jesieni stać się sensacją! Nie bój się kolorów i uwolnij swój glow, błyszcząc jak gwiazda nawet w najbardziej deszczowe jesienne dni.

róż na policzki

Artykuł sponsorowany