Data modyfikacji:

AGD i kosmetyki bez kosztów wysyłki? To możliwe!

Jeśli nie udało ci się zrobić korzystnych zakupów z okazji Black Friday, jeszcze nie wszystko stracone. Już za chwilę kolejna akcja dla wszystkich miłośników zakupowych okazji Dzień Darmowej Wysyłki. O co chodzi i co powinna kupić każda kobieta, która troszczy się o siebie? Sprawdź!

Nie jest żadną tajemnicą, że większość produktów najbardziej opłaca się kupować w internecie. W zależności od branży, zakupy online potrafią dać od kilku do kilkudziesięciu procent oszczędności w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Zasada ta działa przede wszystkim przy nieco droższych produktach, zwłaszcza z kategorii sprzętu elektronicznego i urządzeń AGD.

Gdy przyjrzymy się tańszym produktom, trzeba zawsze zwrócić uwagę na koszty wysyłki. Często stanowią one spory procent ostatecznej kwoty, którą zapłacimy. Taka sytuacja może zniechęcić do zakupów online. Jest jednak prosty sposób, aby uniknąć płatności za wysyłkę. Wystarczy 4 grudnia zrobić zakupy w serwisie Ceneo.pl i skorzystać z ofert sklepów biorących udział w akcji Dzień Darmowej Wysyłki. Wtedy za przesyłkę nie zapłacimy nic. Należy tylko spełnić kilka warunków.

Co trzeba zrobić, aby nie płacić za wysyłkę?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać odpowiedni sklep. A jest z czego wybierać.  Wszystkie sklepy biorące udział w akcji znajdziecie na stronie internetowej Dnia Darmowej Wysyłki. Warto ją odwiedzić, aby nie pogubić się wśród ofert kilkuset sklepów. Na stronie akcji są one czytelnie podzielone na kategorie.

Zastanawiacie się jeszcze gdzie tkwi haczyk? Jak każda akcja, Dzień Darmowej Wysyłki ma również swoje zasady. Przede wszystkim musicie złożyć zamówienie 4 grudnia między 00:01 a 23:59. Najłatwiej będzie jeśli złożycie je bezpośrednio na Ceneo.pl. Sklepy zobowiązały się jednak, że darmowa wysyłka będzie obowiązywać również na ich stronach. Akcja obowiązuje na wszystkie formy wysyłki, które oferuje sklep. Cena będzie wynosić 0 złotych, niezależnie czy zdecydujesz się na kuriera, czy tradycyjną pocztę.

Czy sklep dostarczy za darmo wszystkie produkty ze swojego asortymentu? Aby uniknąć sytuacji, w której koszt dostawy opłaconej przez sklep byłby wielokrotnie wyższy od kosztu zakupionego produktu, sklepy mogą wprowadzić minimalny limit zakupów w wysokości 20 złotych.

4 grudnia korzystajcie z darmowej wysyłki, a już teraz wejdźcie na stronę akcji i sprawdźcie, które sklepy warto odwiedzić, aby cieszyć się jeszcze tańszymi zakupami.

Dzień Darmowej Wysyłki – co warto zamówić?

Sprzęt AGD

Jeśli często zamawiasz małe i większe AGD przez internet to wiesz, że wysyłka może kosztować całkiem sporo. Gdy przemyślisz jej koszt, może się okazać, że za tę cenę mogłabyś kupić jeszcze jeden drobiazg do kuchni. Dzień darmowej wysyłki to dobra okazja na zakupy – zwłaszcza, jeśli akurat czeka cię wielka wymiana kuchennego wyposażenia.

Coś dla zdrowia i urody

Nie jest tajemnicą, że kupowanie kosmetyków online jest szybsze, tańsze i wygodniejsze, niż robienie zakupów w zaludnionych drogeriach. Dzień Darmowej Wysyłki to idealny czas, by kupić nieco więcej – np. z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Sprawdź oferty drogerii internetowych bądź sklepów konkretnych marek.

Oferty księgarń internetowych

Potrzebujesz nowego fit poradnika? A może szukasz interesującej książki kucharskiej, którą mogłabyś podarować bliskiej osobie na święta? Rzuć okiem, co w swojej ofercie mają księgarnie, zamów interesujące cię książki 4 grudnia i zaoszczędź!

Wiesz już, co zamówisz w Dniu Darmowej Wysyłki?