Data modyfikacji:

Jaka szczoteczka soniczna do 150 zł jest najlepsza?

Szczoteczka soniczna to jeden z najlepszych sposobów na zadbanie o higienę jamy ustnej w domowych warunkach. Tego typu urządzenie pomaga w jeszcze dokładniejszym usuwaniu płytki nazębnej, jest delikatne dla wrażliwych dziąseł, a także pozwala dotrzeć do miejsc, do których manualne akcesorium nie jest w stanie dosięgnąć. Masz ograniczony budżet i nie wiesz, jaka szczoteczka soniczna do 150 zł jest najlepszym wyborem? W takim razie przeczytaj nasz poradnik!
szczoteczka soniczna do 150 zł

Jakie marki oferują szczoteczki soniczne do 150 zł?

Szczoteczkę soniczną do 150 zł znajdziesz w ofercie takich marek jak Philips, Oromed, Sarmocare, Berger, Blaupunkt, ETA, Foreo, Violife czy Oclean. Najtańsze modele kosztują nawet kilkadziesiąt złotych – są to wersje podróżne, które sprawdzą się w trakcie krótszych i dłuższych wyjazdów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając szczoteczkę soniczną do 150 zł?

W trakcie zakupu szczoteczki sonicznej do 150 zł należy kierować się nie tylko ceną. Równie ważne są parametry i dodatkowe funkcje, w które może być wyposażone tego typu urządzenie do higieny jamy ustnej. Na co w takim razie zwrócić uwagę?
Najlepszym wyborem jest szczoteczka soniczna zasilana akumulatorowo. Dzięki niej nie musisz się martwić o ograniczający zasięg i swobodę ruchów kabel. Zamiast tego wystarczy pamiętać o regularnym ładowaniu urządzenia, aby zapewnić sobie maksymalny komfort codziennego mycia zębów.
Nie bez znaczenia jest również prędkość, czyli liczba obrotów na minutę. Najlepsze szczoteczki soniczne do 150 zł mogą pochwalić się maksymalną wartością na poziomie nawet ponad 80 tysięcy ruchów wymiatających na każde 60 sekund, dzięki czemu bez problemu radzą sobie z usuwaniem płytki nazębnej i zanieczyszczeń.
Szukając najlepszej szczoteczki sonicznej do 150 zł, zwróć też uwagę na dodatkowe funkcje. Mowa między innymi o timerze, który odmierza czas mycia zębów. Dostępne w wybranym przedziale cenowym modele mogą także pochwalić się regulacją prędkości, sensorem nacisku, trybem porannym i wieczornym, a nawet łącznością Bluetooth.

Najlepsza szczoteczka soniczna do 150 zł – polecane modele

Jaką szczoteczkę soniczną do 150 zł warto kupić? Sprawdź polecane modele i wybierz jeden z nich dla siebie lub bliskiej osoby.
Philips Sonicare DailyClean Seria 2100 HX3212/03 – jedna z najpopularniejszych szczoteczek sonicznych do 150 zł. To model zasilany akumulatorowo, wyposażony w kontrolę nacisku i SmartTime oraz dający możliwość dopasowania intensywności mycia do twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo producent reklamuje ją jako szczoteczkę dającą efekt wybielenia zębów już po tygodniu.
Oclean Flow – doskonała propozycja dla młodzieży i dorosłych. Akumulatorowa szczoteczka soniczna, którą możesz kupić do 150 zł, wykonuje do 76 tysięcy ruchów na minutę, działa nawet do 180 dni na jednym ładowaniu, a do tego ma licznik czasu szczotkowania, który informuje cię, gdy mijają 2 minuty od rozpoczęcia mycia zębów. Całość dopełnia aż 5 trybów pracy do wyboru.
Philips Sonicare 2100 HX3651/11 – kolejna popularna szczoteczka soniczna zasilana akumulatorowo. Polecany model wykonuje do 31 tysięcy obrotów na minutę, ma wbudowany czujnik nacisku, który chroni zęby i dziąsła przed podrażnieniem, a także został wyposażony w zegar SmartTimer i QuadPacer, dzięki którym możesz jeszcze dokładniej oczyścić jamę ustną.
Vitammy Symphony – szczoteczka soniczna do 150 zł dostępna w 4 wersjach kolorystycznych. Akumulatorowy model działa do 45 dni na jednym ładowaniu, ma 5 trybów szczotkowania oraz odlicza czas mycia, dzieląc go na 4 strefy. Producent zadbał również o odpowiednią prędkość – główka szczoteczki wykonuje nawet 82 tysiące obrotów na minutę.
Zdjęcie: Envato Elements
Katarzyna Wendzonka
Katarzyna Wendzonka

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka kawy, dobrych seriali, thrillerów i pisania. Największą przyjemność sprawia jej tworzenie tekstów na temat mody, pielęgnacji, jedzenia oraz wszystkiego, co związane z marketingiem internetowym.