Data modyfikacji:

Frezarka do paznokci: ranking najlepszych produktów

Myślisz o kupnie dobrej frezarki do paznokci? Urządzenie to służy do piłowania płytki, zdejmowania hybrydy i żelu czy też usuwania skórek. Dzięki temu pozwala oszczędzić nie tylko sporo czasu, lecz także wysiłku. Jakie urządzenie wybrać? Sprawdź nasz ranking frezarek do paznokci!
frezarka do paznokci

Frezarka do paznokci – co to za urządzenie?

Frezarka do paznokci to niezwykle przydatne, wielofunkcyjne urządzenie, które służyć może do piłowania i polerowania płytki, usuwania skórek czy też zdejmowania lakieru hybrydowego lub tytanowego. Zastępuje więc szereg akcesoriów do manicure’u – pilnik, cążki, polerkę, a nawet aceton do zmywania hybrydy. Urządzenie to przyda się nie tylko profesjonalnym manikiurzystkom, lecz także każdej miłośniczce stylizacji paznokci. Zastanawiasz się, jakie wybrać? W artykule znajdziesz nasz ranking najlepszych frezarek do paznokci.

 Frezarki do paznokci wyposażone są zwykle w kilka rodzajów frezów. Cylinder służy do skracania płytki i nadawania jej kształtu, mandrel to frez, na który nakłada się odpowiednie nakładki i może służyć np. do usuwania akrylu, żelu i zrogowaciałego naskórka, stożek przydaje się do matowienia paznokci i usuwania skórek. Frezem wrzeciono można usunąć akryl, hybrydę oraz żel, igłą – usunąć zdobienie lub zrobić w płytce dziurkę na kolczyk.

Frezarka do paznokci – ranking produktów

Jaka frezarka do paznokci sprawdzi się najlepiej? Wybierając produkt, zwróć uwagę na kilka istotnych aspektów. Najważniejszym z nich jest jakość wykonania – o tym chyba nie musimy dużo mówić. Koniecznie sprawdź także, w jakie frezy wyposażone jest urządzenie. Od tego zależy, do jakich zabiegów będziesz w stanie go używać.

 Zwróć uwagę również na moc oraz ilość obrotów wybranej frezarki. Kolejne ważne aspekty to głośność sprzętu, obecność pedała nożnego oraz pochłaniacza pyłu. Pamiętaj o tym, że jego wdychanie jest bardzo niezdrowe. Jeśli więc wybrana frezarka nie jest wyposażona w pochłaniacz, warto pomyśleć o zakupie dodatkowego urządzenia.

Ranking frezarek do paznokci – top 10

Poniżej znajdziesz nasz ranking profesjonalnych frezarek do paznokci, które sprawdzą się również do użytku domowego!

1. Semilac – frezarka do paznokci 65 W

Pierwsze miejsce w naszym rankingu frezarek do paznokci zajmuje produkt marki Semilac. Urządzenie ma moc 65W i prędkość 35 tysięcy obrotów. Wyposażona jest w kilka diamentowych frezów, a dodatkowe bez problemu możesz dokupić w internecie. Pracuje bardzo cicho, a pedał do regulacji prędkości usprawnia użytkowanie.

2. NeoNail – frezarka do paznokci JD700 35 W

Drugą profesjonalną frezarką do paznokci w naszym rankingu jest JD700 producenta NeoNail. Ma moc 35 W i prędkość do 30 tysięcy obrotów. Diamentowe frezy umożliwiają wykonywanie wszelkich niezbędnych zabiegów manicure, a rączka twist-lock ułatwia ich wymianę. Frezarka jest wyposażona w pedał i ma ergonomiczną budowę.

3. Beurer – frezarka do paznokci MP 41

Frezarka do paznokci marki Beurer wyposażona jest aż w 7 różnych końcówek – stożków, frezów i tarczy, dzięki którym wykonasz profesjonalny manicure i pedicure. Są one szafirowe, filcowe lub płomieniowe. Frezarka ma moc 7,5 W i wykonuje 3800/4600 obrotów na minutę. Jej dodatkowym plusem jest niska cena.

4. Clavier – frezarka do paznokci 40 W + 2x zestaw frezów

Frezarka do paznokci marki Clavier to bardzo dobry produkt w korzystnej cenie. Wyposażona jest w głowicę z systemem twist-lock, wygodny pedał i zestaw solidnych frezów. Ma moc 40 W i prędkość do 35 tysięcy obrotów na minutę. Może ona obracać się zarówno w prawo, jak i w lewo.

5. Beurer – frezarka do paznokci MP 62

Kolejną frezarką do paznokci w rankingu jest Beurer MP 62. Urządzenie pracuje w prędkości 2000-5400 obrotów na minutę i ma moc 7,5 W. Jest podświetlane ledowo, a osłonka na pył chroni przed jego wdychaniem. Zestaw zawiera 7 końcówek oraz 10 jednorazowych nakładek.

6. NeoNail – frezarka do paznokci mini 12 W

Frezarka do paznokci mini marki NeoNail to kompaktowy produkt, który bez problemu zabierzesz ze sobą w podróż. Podłącza się ją do zasilacza za pomocą USB i włącza jednym przyciskiem. Ma moc 12 W i prędkość do 15 tysięcy obrotów na minutę. Jest wyposażona w 5 frezów, 6 nakładek ściernych oraz mandrel.

7. Clavier – frezarka do paznokci 65 W ZS-601 DM202

Kolejnym produktem w naszym rankingu profesjonalnych frezarek do paznokci jest Clavier ZS-601 DM202. Wyróżnia się mocą 65 W i prędkością 35 tysięcy obrotów na minutę. Jest mocna i szybko się ładuje, a zestaw zawiera pedał nożny, głowicę z dwoma uchwytami oraz uniwersalne frezy.

8. Marathon – frezarka do paznokci Champion 3

Champion 3 marki Marathon to profesjonalna frezarka do paznokci o mocy 45 W i prędkości do 30 tysięcy obrotów na minutę. Wyposażona jest w wygodną rączkę, pedał i głowicę twist-lock. Cicho pracuje, jest niezwykle precyzyjna i wygodna w użytkowaniu. Można do niej dokupić wszelkie niezbędne frezy. To frezarka do paznokci wybierana często przez profesjonalne stylistki.

9. Activ – frezarka do paznokci JD-500 Różowa

Frezarka do paznokci marki Activ w uroczym, różowym kolorze to profesjonalne urządzenie o mocy 35 W i prędkości 3-30 tysięcy obrotów na minutę. Ma głowicę twist-lock i wygodny pedał nożny. Zestaw zawiera komplet niezbędnych frezów.

10. Clatronic Proficare – frezarka do paznokci PC-MPS 3004

Ostatnim produktem w naszym rankingu frezarek do paznokci jest Proficare PC-MPS 3004. To kompaktowe, praktyczne urządzenie, które nie zajmuje wiele miejsca i jest proste w obsłudze. Ma prędkość 2-5 tysięcy obrotów i wyposażona jest w 7 końcówek, światło oraz praktyczny schowek na frezy i nakładki. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.
Autor: Olga Wacholc