Data modyfikacji:

Ceneo Charytatywnie - pomagaj z nami!

Autor: Paulina

Nie ma większego szczęścia niż zdrowie. Niektórzy jednak muszą walczyć o nie ze zdwojoną siłą. W te święta pomagaj razem z nami! Weź udział w akcji "Ceneo Charytatywnie" i wspieraj podopiecznych Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Podaruj prezent, który ma znaczenie!

Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" już od 25 lat wspiera małych pacjentów onkologicznych i ich rodziny. Dzięki zaangażowaniu pracowników fundacji i współpracujących z nią specjalistów każdego roku tysiące dzieci z całej Polski otrzymują szansę na leczenie. Flagowym projektem fundacji jest Przylądek Nadziei - jeden z największych i jednocześnie najnowocześniejszy dziecięcy szpital onkologiczny. To również prężnie działający ośrodek transplantologiczny. Najnowszym przedsięwzięciem organizacji jest utworzenie niespotykanej w skali kraju Kliniki Mentalnej - jego celem będzie otaczanie kompleksową opieką psychologiczną całych rodzin małych pacjentów w najtrudniejszym dla nich czasie.

Godna podziwu misja Fundacji wiąże się z ogromnymi potrzebami. Leczenie małych pacjentów wymaga zakupu drogich, często nierefundowanych leków oraz nowoczesnego sprzętu. Organizacja przeznacza na ten cel ok. 4 mln złotych rocznie - jest to możliwe jedynie dzięki hojności darczyńców. Środki zebrane w ramach akcji "Ceneo Charytatywnie" w całości zostaną przekazane podopiecznym Fundacji. Pieniądze te pozwolą sfinansować również zagraniczne konsultacje specjalistyczne, turnusy rehabilitacyjne oraz rozwój Kliniki Mentalnej.

Jak pomóc?

Nie musisz wypełniać długich formularzy - pomaganie zajmuje kilka sekund! Wejdź na stronę:  i wybierz jedną z czterech wirtualnych cegiełek. Do wyboru masz cegiełki o nominałach 10, 20, 50 i 100 zł.

KLIKNIJ W BANER, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI I POMÓC DZIECIAKOM W ICH WALCE!