Data modyfikacji:

Nowa odsłona french manicure. Poznaj baby boomer!

Klasyczny french manicure od dziesięcioleci jest synonimem elegancji. Stylizacja w kolorach nude z zaakcentowanymi końcówkami paznokci na biało to uniwersalne rozwiązanie pasujące do każdej okazji. Nowym trendem nawiązującym do klasycznego frencha jest baby boomer. Czym się charakteryzuje i jak go wykonać?
Nowa odsłona french manicure. Poznaj baby boomer!

Czym różni się baby boomer od french manicure?

Paznokcie w kolorze nude to ponadczasowy look, po który sięga wiele kobiet nie tylko na co dzień, ale także na wielkie okazje. Manicure ślubny to zwykle klasyczny french lub jego odświeżona wersja, czyli ombre. Charakterystyczną cechą stylizacji baby boomer jest płynne przenikanie się koloru cielistego oraz bieli. W przeciwieństwie do starszej wersji nie ma tutaj ostrego odcięcia między dwoma odcieniami. Miłośniczki paznokci w kolorze nude mogą zachwycić się tym delikatnym, ale jednocześnie nowoczesnym wykończeniem. W ostatnich latach popularność tradycyjnego frencha nieco spadła. Powiększyła się grupa kobiet, która uważa ten rodzaj manicure za nieco staroświecki. Trend baby boomer to nowe świeże spojrzenie na styl znany od lat. Dla kogo baby boomer okaże się idealny?

Czy paznokcie baby boomer są dla Ciebie?

Cieliste ombre na paznokciach wygląda idealnie bez względu na długość płytki. Jeżeli nie chcesz lub nie możesz zapuścić paznokci, ta stylizacja będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Krótkie paznokcie nie oznaczają rezygnacji z modnych zdobień. Baby boomer to tegoroczny hit, który dzięki swojej uniwersalności prezentuje się perfekcyjnie u każdego bez względu na okazję. Delikatny manicure w stonowanych kolorach nie jest dla Ciebie? Zdobienie baby boomer możesz wykonać w dowolnej wersji kolorystycznej. Co jest Ci potrzebne do wykonania tej stylizacji?

Zestaw lakierów do baby boomer

Jeżeli chcesz wykonać tę stylizację samodzielnie to koniecznie zaopatrz się w zestaw do baby boomer od NEONAIL https://www.neonail.pl/baby-boomer/. Znajdziesz w nim wszystko co jest potrzebne do wykonania manicure z modnym ombre w roli głównej. Wybierz ulubiony odcień, delikatny róż lub beżowy nude, aby zacząć swoją przygodę z paznokciami baby boomer. W zestawie znajdziesz biały paint gel, kryjącą bazę hybrydową, hard top, gąbeczki do ombre, drewniane patyczki oraz guma ochronna do skórek peel-off. Jeżeli masz wszystko potrzebne do wykonania manicure, przygotuj lampę LED i spróbuj swojego pierwszego ombre!

Jak wykonać stylizacje baby boomer?

  1. Przygotuj paznokcie jak zwykle przed wykonaniem manicure hybrydowego. Opracuj skórki oraz użyj bloczku polerskiego, aby zmatowić płytkę paznokcia. Następnie przetrzyj paznokcie wacikiem bezpyłowym w celu ich oczyszczenia i odtłuszczenia.
  2. Nałóż kryjącą bazę z zestawu do baby boomer i utwardź w lampie. Powtórz aplikację, tym razem nałóż grubszą warstwę oraz ponownie włóż rękę do lampy LED. Nie usuwaj warstwy dyspersyjnej.
  3. Przygotuj gąbeczkę do ombre. Przed użyciem upewnij się, ze nie ma na niej żadnego pyły. Wykorzystaj do tego celu taśmę klejącą i odbij gąbeczkę kilka razy, aby pozbyć się ewentualnego kurzu.
  4. Zabezpiecz skórki przed zabrudzeniem produktem za pomocą peel-off gum i poczekać do jej wyschnięcia. Następnie nałóż na gąbeczkę porcję paint gel.
  5. Zacznij nakładanie od ruchów stemplujących, rozpoczynając od wolnego brzegu i zakończ w połowie paznokcia. Użyj czystej strony gąbeczki i stempluj w miejscu przejścia kolorów w kierunku wolnego brzegu, aby uzyskać rozmytą granicę. Otrzymany wzór utwardź w lampie.
  6. Powtórz krok numer 5. Tym razem nałóż produkt w połowie wykonanego wcześniej gradientu.
  7. Nałóż ostatnią warstwę białego paint żelu w takim sam sposób, jak w krokach 5 i 6. Tym razem zaaplikuj produkt na sam wolny brzeg.
  8. Na utwardzone zdobienie nałóż top, który zabezpieczy stylizację baby boomer i utwardź w lampie LED. Użyj drewnianego patyczka z zestawu, aby usunąć gumę peel-off ze skórek.
Artykuł sponsorowany