Data modyfikacji:

Najciekawsze koncerty w trakcie covid -19

Odwołanie koncertów, zamknięcie teatrów oraz większości wydarzeń z powodu walki z koronawirusem było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Część koncertów w Polsce zostało przeniesionych, a kolejne były transmitowane w Internecie. Miało to na celu wsparcie polskiej publiczności w czasie kwarantanny. Jednak pomału wszystko wraca do normy, a artyści szykują wiele muzycznych niespodzianek i to już nie tych online!

Najciekawsze koncerty w trakcie covid 19

Letnia scena muzyczna dostarczy pozytywnych emocji, których w ostatnim czasie było nieco mniej. Z tego powodu wiele osób szuka najciekawszych koncertów w trakcie covid- 19. Aby wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom organizowanych jest coraz więcej wydarzeń z udziałem plejady polskich gwiazd.

Letnie koncerty Krzysztofa Zalewskiego

Krzysztof Zalewski to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych wokalistów. Jego koncerty w Polsce przyciągają setki fanów, a sam artysta za każdym razem sprawia, że zebrana publiczność bawi się rewelacyjnie w rytm jego utworów.

Na koncie ma wiele ciekawych projektów, między innymi „Zalewski Śpiewa Niemena”, w którym razem z Pauliną i Natalią Przybysz interpretują na nowo utwory niezapomnianego Czesława Niemena. Krzysztofa Zalewskiego można usłyszeć również podczas koncertów Męskiego Grania. Razem z Katarzyną Nosowską, Organkiem i Igo stworzyli hymn ubiegłorocznej edycji, utwór „Sobie i Wam”, który podbił serca fanów.

W lipcu i sierpniu, artysta wyrusza w trasę koncertową. Koncerty Krzysztofa Zalewskiego będzie można usłyszeć w wielu miastach: Poznań – 18.07, Port Lotniczy Poznań Ławica, Kołobrzeg – 30.07, Amfiteatr w Kołobrzegu, Świnoujście – 31.07, Amfiteatr w Świnoujściu, Ostróda – 15.08, Amfiteatr w Ostródzie, Kielce – 16.08, Amfiteatr Kadzielnia, Płock – 22.08, Amfiteatr w Płocku, Słupsk – 6.08.2021, Amfiteatr w Dolinie Charlotty (w ramach Charlotta Rock Festival).

Koncerty Ani Dąbrowskiej 2020 to spotkanie z wyjątkową muzyką

Koncerty Ani Dąbrowskiej to wydarzenia, na które czeka publiczność w całym kraju. Artystka zjednała sobie ich serca piosenkami, które mówią o sprawach dotyczących każdego takie jak między innymi zawody miłosne. Opowiada o tym w bezpośredni sposób pokazując, że wiele osób mierzy się z podobnymi problemami. Sprzedaż biletów online na jej koncerty nieustannie cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Latem artystka wystąpi: Świnoujście – 19.07, Amfiteatr Marka Grechuty, Kraków – 2.08, Forty Kleparz, Sopot- 6.08, Opera Leśna, Mrągowo- 8.08, Amfiteatr nad Jeziorem Czos, Ostróda - 9.08, Amfiteatr w Ostródzie, Żywiec- 15.08, Amfiteatr pod Grojcem, Ustroń – 16.08, Amfiteatr w Ustroniu, Opole – 18.09, Amfiteatr Opole Oprócz Ani Dąbrowskiej i Krzysztofa Zalewskiego swoje letnie koncerty w Polsce ogłosili też między innymi Monika Brodka i Kortez.

Sprzedaż biletów online na koncerty gwiazd

W Polsce stale rośnie zainteresowanie bileterami takimi jak np. eBilet, dzięki którym, za pośrednictwem internetu można kupić bilety na koncerty największych gwiazd z Polski i z zagranicy oraz wiele innych wydarzeń takich jak spektakle teatralne, wyścigi czy inne widowiska. Sprzedaż biletów online pozwoli w bezpieczny i wygodny sposób zdobyć wejściówkę na ulubiony koncert nie tracąc czasu na stanie w kolejce. Tego typu portale pozwolą być na bieżąco z nowymi ogłoszeniami koncertów i zdobyć niezapomniane wspomnienia podczas zabawy w rytmie ulubionych dźwięków. Portal eBilet daje też możliwość znalezienia wydarzenia w swoim mieście, co jest dużą wygodą dla każdej osoby, która lubi wyjść z domu.

 Tekst: materiały prasowe