Data modyfikacji:

5 TOP modeli łyżworolek

Autor: Joanna Stanuch

Planujesz początek przygody z łyżworolkami lecz nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Specjalnie dla was przygotowaliśmy subiektywną listę pięciu modeli łyżworolek, na których jazda będzie ogromną przyjemnością. Sprawdźcie sami!

Meteor Spring

Niezależnie, czy planujesz jazdę wyłącznie rekreacyjną, czy wyczynową, łyżworolki Meteor Spring okażą się idealnym wyborem. Specjalne wzmocnienia z przodu rolek zapewniają bezpieczeństwo jazdy, z kolei innowacyjny system wentylacji sprawia, że jest ona jeszcze bardziej komfortowa. Rolki zakłada się bardzo szybko i sprawnie, a specjalny panel pozwala nam zmienić pozycję stopy w trakcie jazdy.

Rollerblade Macroblade 80

Kolejną propozycją dla początkujących są rolki Rollerblade Macroblade 80. Model ten wyróżnia się przede wszystkim niewielkimi, lecz zwrotnymi kółkami, które zapewniają dużą przyczepność i amortyzację wstrząsów. Macroblade 80 to także wygoda – dzięki miękkim, wyprofilowanym butom. Klasyczne zapięcie zapewnia stabilizację kostki, dzięki czemu unikniemy kontuzji stawu skokowego.

K2 Vo2 100 X Pro

Rolki K2 to oferta skierowana raczej dla doświadczonych rolkarzy – łączą w sobie cechy rolek rekreacyjnych oraz biegowych. Model Vo2 100 X Pro cechuje się doskonałą przyczepnością, stabilnością i… adekwatnie wyższą ceną. To zdecydowanie propozycja dla obytych w temacie, łyżworolkowych pasjonatów, poszukujących stale czegoś lepszego.

Seba Fr1 80 T '14

Ten model rolek sprawdzi się doskonale do jazdy po mieście. Charakteryzuje się szczególnie dużą wytrzymałością i zwrotnością, co sprawia, że rolki Seba doskonale nadają się do szaleństw w skate parku.

Blackwheels Slalom

Damskie rolki Blackwheels Slalom przeznaczone są przede wszystkim do jazdy rekreacyjnej – wygodne i stabilne buty pozwalają na długotrwałe przejażdżki w najlepszym komforcie, z kolei kółka wykonane z wysokiej jakości tworzywa neutralizują wstrząsy i zapewniają doskonałą zwrotność.

Z tych modeli z pewnością każdy rolkarz wybierze coś idealnego dla siebie. A może macie inne propozycje? Dajcie znać w komentarzu!

Grejpfrut, a leki. Czy sok z grejpfruta może zabić?

Grejpfrut, a leki. Lista leków, które mogą zaszkodzić w połączeniu z owocem

2020-11-23
Sięgasz po ukochane cytrusy i myślisz – samo zdrowie. Tymczasem okazuje się, że łącząc niektóre owoce z lekami możemy sobie poważnie zaszkodzić. Świadomość na t...
biustonosze sportowe dla dużego biustu

Biustonosze sportowe do dużego biustu

2020-05-24
Jak dobrać stanik sportowy do dużego biustu? Ranking najlepszych biustonoszy sportowych w dużych rozmiarów.
jak się ubrać do groty solnej?

Jak się ubrać do groty solnej? Co to jest i jak działa?

2020-05-07
Grota solna to pomieszczenie stworzone z solnych bloków. Wewnątrz panuje mikroklimat bliski temu, który możesz spotkać nad morzem. Jakie działanie mają wizyty w grocie solnej i jak się do nich przygotować w prawidłowy sposób? Sprawdź też, jak się ubrać do groty solnej.
rowery do ćwiczeń

Najlepsze rowery do ćwiczeń w domu. Który rower treningowy wybrać?

2020-04-13
Rower stacjonarny ma jednak dużo więcej korzyści. Jak wybrać najlepszy rower do ćwiczeń w domu? Przed wami kilka wskazówek.
Taśmy do ćwiczeń

Taśmy do ćwiczeń. Trening w domu z gumowymi taśmami

2020-03-16
Taśma do ćwiczeń to prosty i tani gadżet, dzięki któremu wykonasz pełnowartościowy trening w domowym zaciszu. Są cenione przede wszystkim jako wsparcie w treningu pleców, jednak to nie jedyny sposób na ich wykorzystanie. Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać dzięki ćwiczeniom z taśmą!
Kettlebell. Jakie ćwiczenia? Pomysły na trening

Kettlebell. Jakie ćwiczenia? Pomysły na trening

2020-03-11
Wydaje Ci się, że trening z kettlebellem wspomaga jedynie budowę siły mięśni ramion? Porzuć to przekonanie i sama zacznij trenować z odważnikiem w kształcie kuli z uchwytem, aby harmonijnie wymodelować całą sylwetkę. Prezentujemy 5 ćwiczeń z kettlebellem.