Data publikacji:

5 TOP modeli łyżworolek

Autor: Joanna Stanuch

Planujesz początek przygody z łyżworolkami lecz nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Specjalnie dla was przygotowaliśmy subiektywną listę pięciu modeli łyżworolek, na których jazda będzie ogromną przyjemnością. Sprawdźcie sami!

Meteor Spring

Niezależnie, czy planujesz jazdę wyłącznie rekreacyjną, czy wyczynową, łyżworolki Meteor Spring okażą się idealnym wyborem. Specjalne wzmocnienia z przodu rolek zapewniają bezpieczeństwo jazdy, z kolei innowacyjny system wentylacji sprawia, że jest ona jeszcze bardziej komfortowa. Rolki zakłada się bardzo szybko i sprawnie, a specjalny panel pozwala nam zmienić pozycję stopy w trakcie jazdy.

Rollerblade Macroblade 80

Kolejną propozycją dla początkujących są rolki Rollerblade Macroblade 80. Model ten wyróżnia się przede wszystkim niewielkimi, lecz zwrotnymi kółkami, które zapewniają dużą przyczepność i amortyzację wstrząsów. Macroblade 80 to także wygoda – dzięki miękkim, wyprofilowanym butom. Klasyczne zapięcie zapewnia stabilizację kostki, dzięki czemu unikniemy kontuzji stawu skokowego.

K2 Vo2 100 X Pro

Rolki K2 to oferta skierowana raczej dla doświadczonych rolkarzy – łączą w sobie cechy rolek rekreacyjnych oraz biegowych. Model Vo2 100 X Pro cechuje się doskonałą przyczepnością, stabilnością i… adekwatnie wyższą ceną. To zdecydowanie propozycja dla obytych w temacie, łyżworolkowych pasjonatów, poszukujących stale czegoś lepszego.

Seba Fr1 80 T '14

Ten model rolek sprawdzi się doskonale do jazdy po mieście. Charakteryzuje się szczególnie dużą wytrzymałością i zwrotnością, co sprawia, że rolki Seba doskonale nadają się do szaleństw w skate parku.

Blackwheels Slalom

Damskie rolki Blackwheels Slalom przeznaczone są przede wszystkim do jazdy rekreacyjnej – wygodne i stabilne buty pozwalają na długotrwałe przejażdżki w najlepszym komforcie, z kolei kółka wykonane z wysokiej jakości tworzywa neutralizują wstrząsy i zapewniają doskonałą zwrotność.

Z tych modeli z pewnością każdy rolkarz wybierze coś idealnego dla siebie. A może macie inne propozycje? Dajcie znać w komentarzu!