Data modyfikacji:

Warszawa pierwszym miastem z bezmięsnym sklepem mięsnym!

Autor: Paulina

Idziesz ulicą i nagle widzisz intrygujący szyld. W stolicy znajdziesz już prawie wszystko! Vegan Baczer będzie pierwszym bezmięsnym sklepem mięsnym. Co kupisz u wegańskiego rzeźnika?

Autor: Paweł Ł. 

W dzisiejszych czasach dieta wegetariańska i wegańska cieszą się coraz większą popularnością. Jarskie potrawy są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Obecnie bezmięsne artykuły znajdziemy praktycznie w każdym sklepie. Powstaje także mnóstwo restauracji, które serwują wyłącznie dania kuchni bezmięsnej. Oprócz tego każda tradycyjna jadłodajnia oferuje nam specjalne wegetariańskie menu i nikogo to już nie dziwi. Zaskoczyć może coś zupełnie niespodziewanego, a mianowicie, sklep mięsny… bezmięsny! Bracia Rafał i Igor postanowili otworzyć w Warszawie pierwszy sklep z wegańską żywnością pod nazwą „Vegan Baczer”.

Wyjątkowy sklep

Mięsny bezmięsny to pierwszy taki sklep w Polsce. Niecodzienna inicjatywa braci zrodziła się z chęci stworzenia linii pysznych wyrobów, które zadowolą zarówno roślinożerców, jak i miłośników mięs. Rafał i Igor pragną otworzyć sklep, w którym będą mogli sprzedawać całkowicie naturalne produkty pochodzenia roślinnego. Ich wyroby mają w smaku przypominać artykuły mięsne. Inicjatorzy przedsięwzięcia chcą, aby weganie i wegetarianie mieli możliwość poznania nowych aromatów, a mięsożercy mogli odkryć je na nowo.

Podoba Ci się inicjatywa?

Igor i Rafał potrzebują pomocy, aby zrealizować swoje marzenia i otworzyć pierwszego w Polsce wegańskiego rzeźnika.

"Po wszystkich obliczeniach, jakich dokonaliśmy, wyszło nam, że potrzebujemy zebrać minimum 1000 osób, które zakupią nasze roślinne produkty w przedsprzedaży. Twoje zamówienie, oprócz nakarmienia roślinożernego żołądka, pomoże nam zebrać wystarczającą ilość środków na otwarcie bezmięsnego mięsnego w Polsce pod szyldem Vegan Baczer. Dołączysz do nas?"

Fot. za: Glamour

Fot. za: Glamour

Jeśli podoba Ci się ten pomysł, możesz wspomóc braci. Wystarczy, że odwiedzisz ich stronę