Data modyfikacji:

CENEOSTOKI – baw się zimą z Ceneo.pl

Autor: Paulina

Sporty zimowe to Twój żywioł? Zastanawiasz się, gdzie spędzić czas ze znajomymi? W takim razie nie może zabraknąć Cię na Ceneostokach! Przez trzy kolejne weekendy, w trzech różnych miastach czekają na Was wyjątkowe atrakcje i najlepsza zabawa pod słońcem!

W strefie Ceneostoków czeka na Was moc atrakcji!

CENEOSTOKI rozpoczynamy już w najbliższy weekend - 13-14 lutego w Białce Tatrzańskiej. Zabawę kontynuować będziemy w dniach 20-21 lutego w Zakopanem, a cykl imprez zakończymy w ostatni weekend 27-28 lutego w Zieleńcu!

W każdym z miast czekać będzie na Was mnóstwo ciekawych atrakcji: strefa relaksu z gorącą herbatą, test na refleks Blink, gry i zabawy zręcznościowe, tor curlingowy, fotobudka, najnowsze hity muzyczne oraz wiele konkursów z nagrodami. Dla początkujących narciarzy ekipa Ceneostoków przygotowała również darmowe lekcje jazdy na nartach z profesjonalnymi instruktorami.

Jak się tam dostać?

Aby korzystać ze wszystkich atrakcji wystarczy zainstalować w smartfonie aplikację mobilną serwisu zakupowego Ceneo.pl i pokazać ją jednej z przechadzających się w okolicach stoku hostess.

Zapraszamy serdecznie - szykuje się niezła zabawa! Do zobaczenia w strefie Ceneo.pl!

Szczegółowe informacje na stronie: .